Divisional League 2019-20 Results


Sunday, February 2, 2020 @ 2:15pm
Final
STEEL #3 (KITCH) (Boys 7th-8th League) 44
GOLD #2 (OWEN) (Boys 7th-8th League) 29
 
Sunday, February 2, 2020 @ 2:15pm
Final
RED #1 (CLIFTON) (Boys 3rd-4th League) 53
GRAY #4 (YAIR) (Boys 3rd-4th League) 33
 
Sunday, February 2, 2020 @ 2:00pm
Final
ORANGE #5 (NGUYEN) (Girls 3rd-4th League) 20
ORANGE #1 (BRANDON) (Girls 3rd-4th League) 22
 
Sunday, February 2, 2020 @ 1:00pm
Final
RED #4 (RESKE) (Boys 3rd-4th League) 46
GRAY #1 (MAKOWSKI) (Boys 3rd-4th League) 20
 
Sunday, February 2, 2020 @ 1:00pm
Final
NAVY #3 (LO) (Boys 5th-6th League) 47
GREEN #3 (MIAO) (Boys 5th-6th League) 46
 
Sunday, February 2, 2020 @ 1:00pm
Final
ORANGE #3 (JOHNSON) (Girls 3rd-4th League) 20
ORANGE #4 (KITCH) (Girls 3rd-4th League) 14
 
Sunday, February 2, 2020 @ 11:45am
Final
GRAY #2 (PICEK) (Boys 3rd-4th League) 48
RED #2 (LIEUW) (Boys 3rd-4th League) 30
 
Sunday, February 2, 2020 @ 11:45am
Final
NAVY #4 (VONDERHAAR) (Boys 5th-6th League) 40
MAROON #1 (WALKER) (Boys 5th-6th League) 41
 
Sunday, February 2, 2020 @ 11:45am
Final
MAROON #3 (LOBELL) (Boys 5th-6th League) 39
NAVY #2 (TAHIR) (Boys 5th-6th League) 38
 
Sunday, February 2, 2020 @ 10:30am
Final
BLUE #3 (MILES) (Boys 3rd-4th League) 30
PURPLE #1 (HUANG) (Boys 3rd-4th League) 23
 
Sunday, February 2, 2020 @ 10:30am
Final
GREEN #2 (CWONG) (Boys 5th-6th League) 13
ROYAL #3 (CHENG) (Boys 5th-6th League) 31
 
Sunday, February 2, 2020 @ 10:30am
Final
NAVY #1 (BRANDON) (Boys 5th-6th League) 33
MAROON #2 (MADWED) (Boys 5th-6th League) 39
 
Sunday, February 2, 2020 @ 9:15am
Final
GREEN #1 (LANDT) (Boys 5th-6th League) 25
ROYAL #1 (FUNG) (Boys 5th-6th League) 46
 
Sunday, February 2, 2020 @ 9:15am
Final
BLUE #2 (HAKEMAN) (Boys 3rd-4th League) 18
PURPLE #4 (BLANDING) (Boys 3rd-4th League) 31
 
Sunday, February 2, 2020 @ 9:15am
Final
GREEN #4 (QURESHI) (Boys 5th-6th League) 36
ROYAL #2 (JWONG) (Boys 5th-6th League) 26
 
Saturday, February 1, 2020 @ 6:30pm
Final
PURPLE #3 (KONERU) (Boys 3rd-4th League) 28
BLUE #1 (WONG) (Boys 3rd-4th League) 6
 
Saturday, February 1, 2020 @ 6:00pm
Final
STEEL #4 (KUARTEI) (Boys 7th-8th League) 41
GOLD #4 (WONG) (Boys 7th-8th League) 49
 
Saturday, February 1, 2020 @ 5:15pm
Final
BLUE #4 (TOLAND) (Boys 3rd-4th League) 34
PURPLE #2 (CHEUNG) (Boys 3rd-4th League) 5
 
Saturday, February 1, 2020 @ 4:45pm
Final
GOLD #1 (KRAMER) (Boys 7th-8th League) 41
STEEL #2 (FORRESTER) (Boys 7th-8th League) 42
 
Saturday, February 1, 2020 @ 4:00pm
Final
GRAY #3 (WANG) (Boys 3rd-4th League) 35
RED #3 (SPEARS) (Boys 3rd-4th League) 42
 
Saturday, February 1, 2020 @ 3:30pm
Final
STEEL #1 (RONEN) (Boys 7th-8th League) 72
GOLD #3 (FEITZINGER) (Boys 7th-8th League) 50
 
Saturday, February 1, 2020 @ 3:00pm
Final
ORANGE #2 (DARLING) (Girls 3rd-4th League) 8
ORANGE #6 (PRABHU) (Girls 3rd-4th League) 13
 
Saturday, February 1, 2020 @ 12:15pm
Final
    FHD2G05 9
PAD2G01-Budelli (Girls 5th-6th League) 32
 
Sunday, January 26, 2020 @ 6:30pm
Final
BLUE #2 (HAKEMAN) (Boys 3rd-4th League) 26
RED #4 (RESKE) (Boys 3rd-4th League) 41
 
Sunday, January 26, 2020 @ 6:15pm
Final
    FHD2G02 11
PAD2G02-Miao (Girls 5th-6th League) 25
 
Sunday, January 26, 2020 @ 6:00pm
Final
STEEL #1 (RONEN) (Boys 7th-8th League) 44
STEEL #2 (FORRESTER) (Boys 7th-8th League) 50
 
Sunday, January 26, 2020 @ 5:15pm
Final
GRAY #4 (YAIR) (Boys 3rd-4th League) 25
PURPLE #2 (CHEUNG) (Boys 3rd-4th League) 30
 
Sunday, January 26, 2020 @ 5:00pm
Final
    SQD1G01 45
Team #1 (White) (Girls 7th-8th League) 19
 
Sunday, January 26, 2020 @ 4:45pm
Final
STEEL #3 (KITCH) (Boys 7th-8th League) 37
STEEL #4 (KUARTEI) (Boys 7th-8th League) 35
 
Sunday, January 26, 2020 @ 4:00pm
Final
PURPLE #3 (KONERU) (Boys 3rd-4th League) 21
GRAY #3 (WANG) (Boys 3rd-4th League) 32
 
Sunday, January 26, 2020 @ 3:45pm
Final
Team #2 (Green) (Girls 7th-8th League) 29
     RED1G01 27
 
Sunday, January 26, 2020 @ 3:45pm
Final
    FHD2G06 20
PAD2G03-Mulkey (Girls 5th-6th League) 26
 
Sunday, January 26, 2020 @ 3:30pm
Final
GOLD #4 (WONG) (Boys 7th-8th League) 38
GOLD #2 (OWEN) (Boys 7th-8th League) 44
 
Sunday, January 26, 2020 @ 3:00pm
Final
ORANGE #1 (BRANDON) (Girls 3rd-4th League) 31
ORANGE #4 (KITCH) (Girls 3rd-4th League) 30
 
Sunday, January 26, 2020 @ 2:15pm
Final
GOLD #3 (FEITZINGER) (Boys 7th-8th League) 42
GOLD #1 (KRAMER) (Boys 7th-8th League) 58
 
Sunday, January 26, 2020 @ 2:15pm
Final
BLUE #1 (WONG) (Boys 3rd-4th League) 12
RED #3 (SPEARS) (Boys 3rd-4th League) 34
 
Sunday, January 26, 2020 @ 2:00pm
Final
ORANGE #6 (PRABHU) (Girls 3rd-4th League) 15
ORANGE #3 (JOHNSON) (Girls 3rd-4th League) 32
 
Sunday, January 26, 2020 @ 1:00pm
Final
ORANGE #5 (NGUYEN) (Girls 3rd-4th League) 18
ORANGE #2 (DARLING) (Girls 3rd-4th League) 12
 
Sunday, January 26, 2020 @ 1:00pm
Final
BLUE #4 (TOLAND) (Boys 3rd-4th League) 27
RED #1 (CLIFTON) (Boys 3rd-4th League) 31
 
Sunday, January 26, 2020 @ 1:00pm
Final
GREEN #4 (QURESHI) (Boys 5th-6th League) 49
ROYAL #1 (FUNG) (Boys 5th-6th League) 45
 
Sunday, January 26, 2020 @ 12:00pm
Final
PAD2G01-Budelli (Girls 5th-6th League) 28
    WBD2G02 4
 
Sunday, January 26, 2020 @ 11:45am
Final
RED #2 (LIEUW) (Boys 3rd-4th League) 23
BLUE #3 (MILES) (Boys 3rd-4th League) 20
 
Sunday, January 26, 2020 @ 11:45am
Final
NAVY #3 (LO) (Boys 5th-6th League) 53
MAROON #2 (MADWED) (Boys 5th-6th League) 38
 
Sunday, January 26, 2020 @ 11:45am
Final
GREEN #1 (LANDT) (Boys 5th-6th League) 32
ROYAL #3 (CHENG) (Boys 5th-6th League) 57
 
Sunday, January 26, 2020 @ 10:30am
Final
GRAY #2 (PICEK) (Boys 3rd-4th League) 35
PURPLE #1 (HUANG) (Boys 3rd-4th League) 24
 
Sunday, January 26, 2020 @ 10:30am
Final
GREEN #3 (MIAO) (Boys 5th-6th League) 45
ROYAL #2 (JWONG) (Boys 5th-6th League) 49
 
Sunday, January 26, 2020 @ 10:30am
Final
GREEN #2 (CWONG) (Boys 5th-6th League) 36
NAVY #2 (TAHIR) (Boys 5th-6th League) 37
 
Sunday, January 26, 2020 @ 9:15am
Final
MAROON #1 (WALKER) (Boys 5th-6th League) 27
NAVY #1 (BRANDON) (Boys 5th-6th League) 22
 
Sunday, January 26, 2020 @ 9:15am
Final
NAVY #4 (VONDERHAAR) (Boys 5th-6th League) 34
MAROON #3 (LOBELL) (Boys 5th-6th League) 40
 
Sunday, January 26, 2020 @ 9:15am
Final
GRAY #1 (MAKOWSKI) (Boys 3rd-4th League) 25
PURPLE #4 (BLANDING) (Boys 3rd-4th League) 35
 
Sunday, January 19, 2020 @ 6:30pm
Final
RED #1 (CLIFTON) (Boys 3rd-4th League) 41
PURPLE #3 (KONERU) (Boys 3rd-4th League) 21
 
Sunday, January 19, 2020 @ 6:15pm
Final
    TBD 0
PAD2G03-Mulkey (Girls 5th-6th League) 10
 
Sunday, January 19, 2020 @ 6:00pm
Final
GOLD #2 (OWEN) (Boys 7th-8th League) 44
GOLD #3 (FEITZINGER) (Boys 7th-8th League) 35
 
Sunday, January 19, 2020 @ 5:15pm
Final
PURPLE #1 (HUANG) (Boys 3rd-4th League) 24
RED #4 (RESKE) (Boys 3rd-4th League) 43
 
Sunday, January 19, 2020 @ 5:00pm
Final
    FHD1G02 26
Team #2 (Green) (Girls 7th-8th League) 40
 
Sunday, January 19, 2020 @ 4:45pm
Final
STEEL #1 (RONEN) (Boys 7th-8th League) 40
STEEL #3 (KITCH) (Boys 7th-8th League) 48
 
Sunday, January 19, 2020 @ 4:00pm
Final
PURPLE #4 (BLANDING) (Boys 3rd-4th League) 29
RED #2 (LIEUW) (Boys 3rd-4th League) 21
 
Sunday, January 19, 2020 @ 3:45pm
Final
    FHDG01 31
PAD2G01-Budelli (Girls 5th-6th League) 24
 
Sunday, January 19, 2020 @ 3:30pm
Final
STEEL #4 (KUARTEI) (Boys 7th-8th League) 22
STEEL #2 (FORRESTER) (Boys 7th-8th League) 43
 
Sunday, January 19, 2020 @ 3:00pm
Final
ORANGE #4 (KITCH) (Girls 3rd-4th League) 14
ORANGE #1 (BRANDON) (Girls 3rd-4th League) 13
 
Sunday, January 19, 2020 @ 2:15pm
Final
GOLD #1 (KRAMER) (Boys 7th-8th League) 39
GOLD #4 (WONG) (Boys 7th-8th League) 48
 
Sunday, January 19, 2020 @ 2:15pm
Final
GRAY #3 (WANG) (Boys 3rd-4th League) 42
BLUE #4 (TOLAND) (Boys 3rd-4th League) 32
 
Sunday, January 19, 2020 @ 2:00pm
Final
ORANGE #2 (DARLING) (Girls 3rd-4th League) 10
ORANGE #3 (JOHNSON) (Girls 3rd-4th League) 31
 
Sunday, January 19, 2020 @ 1:00pm
Final
GRAY #4 (YAIR) (Boys 3rd-4th League) 31
BLUE #1 (WONG) (Boys 3rd-4th League) 15
 
Sunday, January 19, 2020 @ 1:00pm
Final
MAROON #1 (WALKER) (Boys 5th-6th League) 32
NAVY #3 (LO) (Boys 5th-6th League) 47
 
Sunday, January 19, 2020 @ 1:00pm
Final
ORANGE #5 (NGUYEN) (Girls 3rd-4th League) 10
ORANGE #6 (PRABHU) (Girls 3rd-4th League) 0
 
Sunday, January 19, 2020 @ 11:45am
Final
ROYAL #2 (JWONG) (Boys 5th-6th League) 40
GREEN #2 (CWONG) (Boys 5th-6th League) 24
 
Sunday, January 19, 2020 @ 11:45am
Final
PURPLE #2 (CHEUNG) (Boys 3rd-4th League) 37
RED #3 (SPEARS) (Boys 3rd-4th League) 34
 
Sunday, January 19, 2020 @ 11:45am
Final
GREEN #3 (MIAO) (Boys 5th-6th League) 41
ROYAL #1 (FUNG) (Boys 5th-6th League) 27
 
Sunday, January 19, 2020 @ 10:45am
Final
PAD2G02-Miao (Girls 5th-6th League) 29
    FHD2G04 13
 
Sunday, January 19, 2020 @ 10:45am
Final
Team #1 (White) (Girls 7th-8th League) 36
    WBD1G01 14
 
Sunday, January 19, 2020 @ 10:30am
Final
BLUE #2 (HAKEMAN) (Boys 3rd-4th League) 31
GRAY #2 (PICEK) (Boys 3rd-4th League) 43
 
Sunday, January 19, 2020 @ 10:30am
Final
MAROON #3 (LOBELL) (Boys 5th-6th League) 41
NAVY #1 (BRANDON) (Boys 5th-6th League) 26
 
Sunday, January 19, 2020 @ 10:30am
Final
NAVY #4 (VONDERHAAR) (Boys 5th-6th League) 23
GREEN #1 (LANDT) (Boys 5th-6th League) 32
 
Sunday, January 19, 2020 @ 9:15am
Final
BLUE #3 (MILES) (Boys 3rd-4th League) 29
GRAY #1 (MAKOWSKI) (Boys 3rd-4th League) 22
 
Sunday, January 19, 2020 @ 9:15am
Final
ROYAL #3 (CHENG) (Boys 5th-6th League) 40
GREEN #4 (QURESHI) (Boys 5th-6th League) 52
 
Sunday, January 19, 2020 @ 9:15am
Final
NAVY #2 (TAHIR) (Boys 5th-6th League) 49
MAROON #2 (MADWED) (Boys 5th-6th League) 37
 
Sunday, January 12, 2020 @ 6:30pm
Final
GRAY #4 (YAIR) (Boys 3rd-4th League) 35
RED #4 (RESKE) (Boys 3rd-4th League) 42
 
Sunday, January 12, 2020 @ 6:15pm
Final
    FHD2G01 22
PAD2G03-Mulkey (Girls 5th-6th League) 34
 
Sunday, January 12, 2020 @ 6:00pm
Final
STEEL #3 (KITCH) (Boys 7th-8th League) 31
STEEL #2 (FORRESTER) (Boys 7th-8th League) 29
 
Sunday, January 12, 2020 @ 5:15pm
Final
PURPLE #1 (HUANG) (Boys 3rd-4th League) 29
BLUE #1 (WONG) (Boys 3rd-4th League) 23
 
Sunday, January 12, 2020 @ 5:00pm
Final
    FHD1G02 47
Team #1 (White) (Girls 7th-8th League) 31
 
Sunday, January 12, 2020 @ 4:45pm
Final
GOLD #2 (OWEN) (Boys 7th-8th League) 42
GOLD #1 (KRAMER) (Boys 7th-8th League) 39
 
Sunday, January 12, 2020 @ 4:00pm
Final
PURPLE #4 (BLANDING) (Boys 3rd-4th League) 21
BLUE #4 (TOLAND) (Boys 3rd-4th League) 26
 
Sunday, January 12, 2020 @ 3:45pm
Final
    FHD2G06 17
PAD2G02-Miao (Girls 5th-6th League) 41
 
Sunday, January 12, 2020 @ 3:30pm
Final
GOLD #3 (FEITZINGER) (Boys 7th-8th League) 32
GOLD #4 (WONG) (Boys 7th-8th League) 48
 
Sunday, January 12, 2020 @ 3:00pm
Final
ORANGE #2 (DARLING) (Girls 3rd-4th League) 13
ORANGE #5 (NGUYEN) (Girls 3rd-4th League) 14
 
Sunday, January 12, 2020 @ 2:15pm
Final
PURPLE #2 (CHEUNG) (Boys 3rd-4th League) 33
BLUE #2 (HAKEMAN) (Boys 3rd-4th League) 21
 
Sunday, January 12, 2020 @ 2:15pm
Final
STEEL #4 (KUARTEI) (Boys 7th-8th League) 40
STEEL #1 (RONEN) (Boys 7th-8th League) 32
 
Sunday, January 12, 2020 @ 2:00pm
Final
ORANGE #6 (PRABHU) (Girls 3rd-4th League) 18
ORANGE #4 (KITCH) (Girls 3rd-4th League) 21
 
Sunday, January 12, 2020 @ 1:15pm
Final
PAD2G01-Budelli (Girls 5th-6th League) 10
    WBD2G01 25
 
Sunday, January 12, 2020 @ 1:00pm
Final
BLUE #3 (MILES) (Boys 3rd-4th League) 12
PURPLE #3 (KONERU) (Boys 3rd-4th League) 23
 
Sunday, January 12, 2020 @ 1:00pm
Final
ORANGE #1 (BRANDON) (Girls 3rd-4th League) 17
ORANGE #3 (JOHNSON) (Girls 3rd-4th League) 21
 
Sunday, January 12, 2020 @ 1:00pm
Final
MAROON #1 (WALKER) (Boys 5th-6th League) 24
GREEN #2 (CWONG) (Boys 5th-6th League) 17
 
Sunday, January 12, 2020 @ 11:45am
Final
RED #1 (CLIFTON) (Boys 3rd-4th League) 39
GRAY #1 (MAKOWSKI) (Boys 3rd-4th League) 21
 
Sunday, January 12, 2020 @ 11:45am
Final
GREEN #1 (LANDT) (Boys 5th-6th League) 33
MAROON #3 (LOBELL) (Boys 5th-6th League) 39
 
Sunday, January 12, 2020 @ 11:45am
Final
ROYAL #2 (JWONG) (Boys 5th-6th League) 41
NAVY #3 (LO) (Boys 5th-6th League) 24
 
Sunday, January 12, 2020 @ 10:45am
Final
Team #2 (Green) (Girls 7th-8th League) 40
    FHD1G03 17
 
Sunday, January 12, 2020 @ 10:30am
Final
GRAY #2 (PICEK) (Boys 3rd-4th League) 46
RED #3 (SPEARS) (Boys 3rd-4th League) 24
 
Sunday, January 12, 2020 @ 10:30am
Final
GREEN #4 (QURESHI) (Boys 5th-6th League) 39
NAVY #2 (TAHIR) (Boys 5th-6th League) 25
 
Sunday, January 12, 2020 @ 10:30am
Final
NAVY #1 (BRANDON) (Boys 5th-6th League) 12
ROYAL #3 (CHENG) (Boys 5th-6th League) 55
 
Sunday, January 12, 2020 @ 9:15am
Final
GREEN #3 (MIAO) (Boys 5th-6th League) 55
MAROON #2 (MADWED) (Boys 5th-6th League) 30
 
Sunday, January 12, 2020 @ 9:15am
Final
RED #2 (LIEUW) (Boys 3rd-4th League) 21
GRAY #3 (WANG) (Boys 3rd-4th League) 41
 
Sunday, January 12, 2020 @ 9:15am
Final
ROYAL #1 (FUNG) (Boys 5th-6th League) 45
NAVY #4 (VONDERHAAR) (Boys 5th-6th League) 32
 
Sunday, January 5, 2020 @ 6:30pm
Final
RED #4 (RESKE) (Boys 3rd-4th League) 35
BLUE #4 (TOLAND) (Boys 3rd-4th League) 33
 
Sunday, January 5, 2020 @ 6:00pm
Final
GOLD #1 (KRAMER) (Boys 7th-8th League) 52
STEEL #1 (RONEN) (Boys 7th-8th League) 23
 
Sunday, January 5, 2020 @ 5:15pm
Final
BLUE #1 (WONG) (Boys 3rd-4th League) 10
RED #2 (LIEUW) (Boys 3rd-4th League) 0
 
Sunday, January 5, 2020 @ 5:00pm
Final
Team #1 (White) (Girls 7th-8th League) 2
    LGD1G01 51
 
Sunday, January 5, 2020 @ 5:00pm
Final
    BED1G01 18
Team #2 (Green) (Girls 7th-8th League) 24
 
Sunday, January 5, 2020 @ 4:45pm
Final
GOLD #4 (WONG) (Boys 7th-8th League) 32
STEEL #3 (KITCH) (Boys 7th-8th League) 40
 
Sunday, January 5, 2020 @ 4:00pm
Final
GRAY #4 (YAIR) (Boys 3rd-4th League) 34
PURPLE #4 (BLANDING) (Boys 3rd-4th League) 29
 
Sunday, January 5, 2020 @ 3:45pm
Final
    SQD2G01 41
PAD2G03-Mulkey (Girls 5th-6th League) 22
 
Sunday, January 5, 2020 @ 3:30pm
Final
STEEL #4 (KUARTEI) (Boys 7th-8th League) 34
GOLD #3 (FEITZINGER) (Boys 7th-8th League) 60
 
Sunday, January 5, 2020 @ 3:00pm
Final
ORANGE #4 (KITCH) (Girls 3rd-4th League) 18
ORANGE #5 (NGUYEN) (Girls 3rd-4th League) 9
 
Sunday, January 5, 2020 @ 2:30pm
Final
PAD2G02-Miao (Girls 5th-6th League) 55
    WSD2G01 2
 
Sunday, January 5, 2020 @ 2:15pm
Final
STEEL #2 (FORRESTER) (Boys 7th-8th League) 34
GOLD #2 (OWEN) (Boys 7th-8th League) 33
 
Sunday, January 5, 2020 @ 2:15pm
Final
GRAY #1 (MAKOWSKI) (Boys 3rd-4th League) 23
PURPLE #2 (CHEUNG) (Boys 3rd-4th League) 32
 
Sunday, January 5, 2020 @ 2:00pm
Final
ORANGE #2 (DARLING) (Girls 3rd-4th League) 2
ORANGE #1 (BRANDON) (Girls 3rd-4th League) 23
 
Sunday, January 5, 2020 @ 1:15pm
Final
PAD2G01-Budelli (Girls 5th-6th League) 16
    RED2G02 9
 
Sunday, January 5, 2020 @ 1:00pm
Final
GREEN #1 (LANDT) (Boys 5th-6th League) 0
MAROON #1 (WALKER) (Boys 5th-6th League) 10
 
Sunday, January 5, 2020 @ 1:00pm
Final
ORANGE #6 (PRABHU) (Girls 3rd-4th League) 12
ORANGE #3 (JOHNSON) (Girls 3rd-4th League) 16
 
Sunday, January 5, 2020 @ 1:00pm
Final
RED #3 (SPEARS) (Boys 3rd-4th League) 34
BLUE #3 (MILES) (Boys 3rd-4th League) 32
 
Sunday, January 5, 2020 @ 11:45am
Final
NAVY #1 (BRANDON) (Boys 5th-6th League) 18
ROYAL #1 (FUNG) (Boys 5th-6th League) 38
 
Sunday, January 5, 2020 @ 11:45am
Final
BLUE #2 (HAKEMAN) (Boys 3rd-4th League) 23
RED #1 (CLIFTON) (Boys 3rd-4th League) 43
 
Sunday, January 5, 2020 @ 11:45am
Final
NAVY #4 (VONDERHAAR) (Boys 5th-6th League) 35
GREEN #3 (MIAO) (Boys 5th-6th League) 62
 
Sunday, January 5, 2020 @ 10:30am
Final
ROYAL #3 (CHENG) (Boys 5th-6th League) 49
NAVY #3 (LO) (Boys 5th-6th League) 27
 
Sunday, January 5, 2020 @ 10:30am
Final
GREEN #4 (QURESHI) (Boys 5th-6th League) 27
MAROON #3 (LOBELL) (Boys 5th-6th League) 29
 
Sunday, January 5, 2020 @ 10:30am
Final
PURPLE #3 (KONERU) (Boys 3rd-4th League) 0
GRAY #2 (PICEK) (Boys 3rd-4th League) 10
 
Sunday, January 5, 2020 @ 9:15am
Final
ROYAL #2 (JWONG) (Boys 5th-6th League) 43
NAVY #2 (TAHIR) (Boys 5th-6th League) 28
 
Sunday, January 5, 2020 @ 9:15am
Final
GRAY #3 (WANG) (Boys 3rd-4th League) 32
PURPLE #1 (HUANG) (Boys 3rd-4th League) 20
 
Sunday, January 5, 2020 @ 9:15am
Final
MAROON #2 (MADWED) (Boys 5th-6th League) 64
GREEN #2 (CWONG) (Boys 5th-6th League) 18
 
Sunday, December 22, 2019 @ 6:30pm
Final
PURPLE #2 (CHEUNG) (Boys 3rd-4th League) 21
RED #1 (CLIFTON) (Boys 3rd-4th League) 26
 
Sunday, December 22, 2019 @ 6:00pm
Final
GOLD #3 (FEITZINGER) (Boys 7th-8th League) 47
STEEL #3 (KITCH) (Boys 7th-8th League) 72
 
Sunday, December 22, 2019 @ 5:15pm
Final
BLUE #1 (WONG) (Boys 3rd-4th League) 16
GRAY #3 (WANG) (Boys 3rd-4th League) 42
 
Sunday, December 22, 2019 @ 4:45pm
Final
STEEL #2 (FORRESTER) (Boys 7th-8th League) 0
GOLD #4 (WONG) (Boys 7th-8th League) 10
 
Sunday, December 22, 2019 @ 4:00pm
Final
GRAY #1 (MAKOWSKI) (Boys 3rd-4th League) 13
BLUE #2 (HAKEMAN) (Boys 3rd-4th League) 16
 
Sunday, December 22, 2019 @ 3:30pm
Final
STEEL #1 (RONEN) (Boys 7th-8th League) 17
GOLD #2 (OWEN) (Boys 7th-8th League) 64
 
Sunday, December 22, 2019 @ 3:00pm
Final
ORANGE #3 (JOHNSON) (Girls 3rd-4th League) 10
ORANGE #5 (NGUYEN) (Girls 3rd-4th League) 0
 
Sunday, December 22, 2019 @ 2:15pm
Final
GOLD #1 (KRAMER) (Boys 7th-8th League) 49
STEEL #4 (KUARTEI) (Boys 7th-8th League) 47
 
Sunday, December 22, 2019 @ 2:15pm
Final
BLUE #4 (TOLAND) (Boys 3rd-4th League) 10
GRAY #4 (YAIR) (Boys 3rd-4th League) 0
 
Sunday, December 22, 2019 @ 2:00pm
Final
ORANGE #1 (BRANDON) (Girls 3rd-4th League) 22
ORANGE #6 (PRABHU) (Girls 3rd-4th League) 20
 
Sunday, December 22, 2019 @ 1:00pm
Final
ROYAL #3 (CHENG) (Boys 5th-6th League) 75
NAVY #2 (TAHIR) (Boys 5th-6th League) 33
 
Sunday, December 22, 2019 @ 1:00pm
Final
RED #3 (SPEARS) (Boys 3rd-4th League) 27
PURPLE #3 (KONERU) (Boys 3rd-4th League) 30
 
Sunday, December 22, 2019 @ 1:00pm
Final
ORANGE #4 (KITCH) (Girls 3rd-4th League) 13
ORANGE #2 (DARLING) (Girls 3rd-4th League) 8
 
Sunday, December 22, 2019 @ 11:45am
Final
GREEN #2 (CWONG) (Boys 5th-6th League) 31
NAVY #1 (BRANDON) (Boys 5th-6th League) 33
 
Sunday, December 22, 2019 @ 11:45am
Final
BLUE #3 (MILES) (Boys 3rd-4th League) 26
GRAY #2 (PICEK) (Boys 3rd-4th League) 45
 
Sunday, December 22, 2019 @ 11:45am
Final
ROYAL #2 (JWONG) (Boys 5th-6th League) 61
NAVY #4 (VONDERHAAR) (Boys 5th-6th League) 39
 
Sunday, December 22, 2019 @ 10:30am
Final
RED #4 (RESKE) (Boys 3rd-4th League) 31
PURPLE #4 (BLANDING) (Boys 3rd-4th League) 28
 
Sunday, December 22, 2019 @ 10:30am
Final
MAROON #1 (WALKER) (Boys 5th-6th League) 26
GREEN #4 (QURESHI) (Boys 5th-6th League) 41
 
Sunday, December 22, 2019 @ 10:30am
Final
GREEN #1 (LANDT) (Boys 5th-6th League) 48
MAROON #2 (MADWED) (Boys 5th-6th League) 34
 
Sunday, December 22, 2019 @ 9:15am
Final
PURPLE #1 (HUANG) (Boys 3rd-4th League) 10
RED #2 (LIEUW) (Boys 3rd-4th League) 0
 
Sunday, December 22, 2019 @ 9:15am
Final
ROYAL #1 (FUNG) (Boys 5th-6th League) 27
NAVY #3 (LO) (Boys 5th-6th League) 35
 
Sunday, December 22, 2019 @ 9:15am
Final
GREEN #3 (MIAO) (Boys 5th-6th League) 45
MAROON #3 (LOBELL) (Boys 5th-6th League) 34
 
Sunday, December 15, 2019 @ 6:30pm
Final
RED #3 (SPEARS) (Boys 3rd-4th League) 33
GRAY #1 (MAKOWSKI) (Boys 3rd-4th League) 28
 
Sunday, December 15, 2019 @ 6:15pm
Final
    BED2G01 13
PAD2G02-Miao (Girls 5th-6th League) 29
 
Sunday, December 15, 2019 @ 6:00pm
Final
STEEL #2 (FORRESTER) (Boys 7th-8th League) 33
GOLD #3 (FEITZINGER) (Boys 7th-8th League) 25
 
Sunday, December 15, 2019 @ 5:15pm
Final
PURPLE #1 (HUANG) (Boys 3rd-4th League) 14
BLUE #4 (TOLAND) (Boys 3rd-4th League) 35
 
Sunday, December 15, 2019 @ 5:00pm
Final
    SQD1G02 43
Team #2 (Green) (Girls 7th-8th League) 20
 
Sunday, December 15, 2019 @ 4:45pm
Final
STEEL #3 (KITCH) (Boys 7th-8th League) 47
GOLD #1 (KRAMER) (Boys 7th-8th League) 22
 
Sunday, December 15, 2019 @ 4:00pm
Final
RED #2 (LIEUW) (Boys 3rd-4th League) 15
GRAY #4 (YAIR) (Boys 3rd-4th League) 35
 
Sunday, December 15, 2019 @ 3:45pm
Final
    RED2G01 28
PAD2G01-Budelli (Girls 5th-6th League) 8
 
Sunday, December 15, 2019 @ 3:30pm
Final
GOLD #4 (WONG) (Boys 7th-8th League) 50
STEEL #1 (RONEN) (Boys 7th-8th League) 35
 
Sunday, December 15, 2019 @ 3:00pm
Final
ORANGE #6 (PRABHU) (Girls 3rd-4th League) 6
ORANGE #2 (DARLING) (Girls 3rd-4th League) 12
 
Sunday, December 15, 2019 @ 2:15pm
Final
PURPLE #3 (KONERU) (Boys 3rd-4th League) 23
BLUE #2 (HAKEMAN) (Boys 3rd-4th League) 29
 
Sunday, December 15, 2019 @ 2:15pm
Final
GOLD #2 (OWEN) (Boys 7th-8th League) 34
STEEL #4 (KUARTEI) (Boys 7th-8th League) 24
 
Sunday, December 15, 2019 @ 2:00pm
Final
ORANGE #3 (JOHNSON) (Girls 3rd-4th League) 3
ORANGE #4 (KITCH) (Girls 3rd-4th League) 25
 
Sunday, December 15, 2019 @ 1:15pm
Final
PAD2G03-Mulkey (Girls 5th-6th League) 44
    WBD2G02 10
 
Sunday, December 15, 2019 @ 1:00pm
Final
ORANGE #1 (BRANDON) (Girls 3rd-4th League) 15
ORANGE #5 (NGUYEN) (Girls 3rd-4th League) 24
 
Sunday, December 15, 2019 @ 1:00pm
Final
RED #1 (CLIFTON) (Boys 3rd-4th League) 26
GRAY #2 (PICEK) (Boys 3rd-4th League) 34
 
Sunday, December 15, 2019 @ 1:00pm
Final
GREEN #2 (CWONG) (Boys 5th-6th League) 40
NAVY #4 (VONDERHAAR) (Boys 5th-6th League) 37
 
Sunday, December 15, 2019 @ 11:45am
Final
ROYAL #3 (CHENG) (Boys 5th-6th League) 63
MAROON #3 (LOBELL) (Boys 5th-6th League) 34
 
Sunday, December 15, 2019 @ 11:45am
Final
PURPLE #2 (CHEUNG) (Boys 3rd-4th League) 30
BLUE #3 (MILES) (Boys 3rd-4th League) 14
 
Sunday, December 15, 2019 @ 11:45am
Final
NAVY #1 (BRANDON) (Boys 5th-6th League) 28
GREEN #3 (MIAO) (Boys 5th-6th League) 50
 
Sunday, December 15, 2019 @ 10:30am
Final
NAVY #3 (LO) (Boys 5th-6th League) 26
GREEN #4 (QURESHI) (Boys 5th-6th League) 36
 
Sunday, December 15, 2019 @ 10:30am
Final
PURPLE #4 (BLANDING) (Boys 3rd-4th League) 34
BLUE #1 (WONG) (Boys 3rd-4th League) 27
 
Sunday, December 15, 2019 @ 10:30am
Final
ROYAL #2 (JWONG) (Boys 5th-6th League) 39
MAROON #1 (WALKER) (Boys 5th-6th League) 25
 
Sunday, December 15, 2019 @ 9:30am
Final
Team #1 (White) (Girls 7th-8th League) 21
    BED1G01 26
 
Sunday, December 15, 2019 @ 9:15am
Final
NAVY #2 (TAHIR) (Boys 5th-6th League) 25
GREEN #1 (LANDT) (Boys 5th-6th League) 32
 
Sunday, December 15, 2019 @ 9:15am
Final
MAROON #2 (MADWED) (Boys 5th-6th League) 34
ROYAL #1 (FUNG) (Boys 5th-6th League) 47
 
Sunday, December 15, 2019 @ 9:15am
Final
GRAY #3 (WANG) (Boys 3rd-4th League) 30
RED #4 (RESKE) (Boys 3rd-4th League) 45
 
Sunday, December 8, 2019 @ 6:30pm
Final
RED #2 (LIEUW) (Boys 3rd-4th League) 19
BLUE #4 (TOLAND) (Boys 3rd-4th League) 28
 
Sunday, December 8, 2019 @ 6:15pm
Final
Team #2 (Green) (Girls 7th-8th League) 18
    WGD1G01 6
 
Sunday, December 8, 2019 @ 6:00pm
Final
GOLD #2 (OWEN) (Boys 7th-8th League) 32
STEEL #3 (KITCH) (Boys 7th-8th League) 40
 
Sunday, December 8, 2019 @ 5:15pm
Final
RED #1 (CLIFTON) (Boys 3rd-4th League) 40
BLUE #3 (MILES) (Boys 3rd-4th League) 18
 
Sunday, December 8, 2019 @ 4:45pm
Final
STEEL #2 (FORRESTER) (Boys 7th-8th League) 57
GOLD #1 (KRAMER) (Boys 7th-8th League) 25
 
Sunday, December 8, 2019 @ 4:00pm
Final
RED #4 (RESKE) (Boys 3rd-4th League) 34
BLUE #1 (WONG) (Boys 3rd-4th League) 9
 
Sunday, December 8, 2019 @ 3:45pm
Final
Team #1 (White) (Girls 7th-8th League) 9
    RED1G01 40
 
Sunday, December 8, 2019 @ 3:45pm
Final
PAD2G01-Budelli (Girls 5th-6th League) 21
PAD2G03-Mulkey (Girls 5th-6th League) 16
 
Sunday, December 8, 2019 @ 3:30pm
Final
GOLD #3 (FEITZINGER) (Boys 7th-8th League) 30
STEEL #1 (RONEN) (Boys 7th-8th League) 25
 
Sunday, December 8, 2019 @ 3:00pm
Final
ORANGE #3 (JOHNSON) (Girls 3rd-4th League) 10
ORANGE #6 (PRABHU) (Girls 3rd-4th League) 15
 
Sunday, December 8, 2019 @ 2:15pm
Final
RED #3 (SPEARS) (Boys 3rd-4th League) 40
BLUE #2 (HAKEMAN) (Boys 3rd-4th League) 23
 
Sunday, December 8, 2019 @ 2:15pm
Final
GOLD #4 (WONG) (Boys 7th-8th League) 52
STEEL #4 (KUARTEI) (Boys 7th-8th League) 45
 
Sunday, December 8, 2019 @ 2:00pm
Final
ORANGE #5 (NGUYEN) (Girls 3rd-4th League) 19
ORANGE #2 (DARLING) (Girls 3rd-4th League) 7
 
Sunday, December 8, 2019 @ 1:15pm
Final
PAD2G02-Miao (Girls 5th-6th League) 22
    WBD2G01 25
 
Sunday, December 8, 2019 @ 1:00pm
Final
ROYAL #3 (CHENG) (Boys 5th-6th League) 48
MAROON #1 (WALKER) (Boys 5th-6th League) 15
 
Sunday, December 8, 2019 @ 1:00pm
Final
ORANGE #4 (KITCH) (Girls 3rd-4th League) 22
ORANGE #1 (BRANDON) (Girls 3rd-4th League) 12
 
Sunday, December 8, 2019 @ 1:00pm
Final
GRAY #2 (PICEK) (Boys 3rd-4th League) 34
PURPLE #2 (CHEUNG) (Boys 3rd-4th League) 18
 
Sunday, December 8, 2019 @ 11:45am
Final
GREEN #4 (QURESHI) (Boys 5th-6th League) 32
NAVY #4 (VONDERHAAR) (Boys 5th-6th League) 17
 
Sunday, December 8, 2019 @ 11:45am
Final
NAVY #3 (LO) (Boys 5th-6th League) 38
GREEN #2 (CWONG) (Boys 5th-6th League) 10
 
Sunday, December 8, 2019 @ 11:45am
Final
PURPLE #1 (HUANG) (Boys 3rd-4th League) 35
GRAY #4 (YAIR) (Boys 3rd-4th League) 34
 
Sunday, December 8, 2019 @ 10:30am
Final
GREEN #3 (MIAO) (Boys 5th-6th League) 52
NAVY #2 (TAHIR) (Boys 5th-6th League) 33
 
Sunday, December 8, 2019 @ 10:30am
Final
MAROON #3 (LOBELL) (Boys 5th-6th League) 27
ROYAL #1 (FUNG) (Boys 5th-6th League) 54
 
Sunday, December 8, 2019 @ 10:30am
Final
PURPLE #4 (BLANDING) (Boys 3rd-4th League) 25
GRAY #3 (WANG) (Boys 3rd-4th League) 26
 
Sunday, December 8, 2019 @ 9:15am
Final
MAROON #2 (MADWED) (Boys 5th-6th League) 11
ROYAL #2 (JWONG) (Boys 5th-6th League) 32
 
Sunday, December 8, 2019 @ 9:15am
Final
NAVY #1 (BRANDON) (Boys 5th-6th League) 13
GREEN #1 (LANDT) (Boys 5th-6th League) 29
 
Sunday, December 8, 2019 @ 9:15am
Final
GRAY #1 (MAKOWSKI) (Boys 3rd-4th League) 35
PURPLE #3 (KONERU) (Boys 3rd-4th League) 32
 
Sunday, November 24, 2019 @ 5:00pm
Final
    Team #1 (White) 20
Team #2 (Green) (Girls 7th-8th League) 39
 
Sunday, November 24, 2019 @ 5:00pm
Final
    Team #2 (Green) 39
Team #1 (White) (Girls 7th-8th League) 20
 
Sunday, November 24, 2019 @ 3:45pm
Final
    PAD2G03 - Mulkey 18
PAD2G02-Miao (Girls 5th-6th League) 16
 
Sunday, November 24, 2019 @ 9:30am
Final
PAD2G01-Budelli (Girls 5th-6th League) 20
    SQD2G01 23