Divisional 2018-19 Results


Saturday, February 9, 2019 @ 2:30pm
Final
    Bokker/Doerr 59
BROWN/JELKS - D1B03 (Boys Div 1) 70
 
Sunday, February 3, 2019 @ 1:30pm
Final
KITCH/SMITH - D1B07 (Boys Div 1) 35
MARTIN/TSOI - D1B06 (Boys Div 1) 43
 
Sunday, February 3, 2019 @ 1:30pm
Final
Kitch - D3G01 (Girls Div 3) 30
Shah - D3G02 (Girls Div 3) 16
 
Sunday, February 3, 2019 @ 1:15pm
Final
Koneru - D2B05 (Boys Div 2) 25
Soedarmono - D2B09 (Boys Div 2) 59
 
Sunday, February 3, 2019 @ 12:30pm
Final
Miao - D3G03 (Girls Div 3) 24
Tamura - D3G04 (Girls Div 3) 16
 
Sunday, February 3, 2019 @ 12:15pm
Final
Owen - D2B10 (Boys Div 2) 30
Feitzinger - D2B03 (Boys Div 2) 57
 
Sunday, February 3, 2019 @ 12:00pm
Final
Fredericson/Houssami - D3B11 (Boys Div 3) 39
Chen/Kalluri - D3B07 (Boys Div 3) 28
 
Sunday, February 3, 2019 @ 11:30am
Final
Resmini - D2B11 (Boys Div 2) 30
Ward - D2B14 (Boys Div 2) 33
 
Sunday, February 3, 2019 @ 11:00am
Final
Wong - D2B13 (Boys Div 2) 29
Kuartei - D2B06 (Boys Div 2) 32
 
Sunday, February 3, 2019 @ 11:00am
Final
Tahir/Gu - D3B12 (Boys Div 3) 22
Tay/Blanding - D3B02 (Boys Div 3) 28
 
Sunday, February 3, 2019 @ 10:15am
Final
Santana - D2B12 (Boys Div 2) 50
Gannerkote - D2B04 (Boys Div 2) 28
 
Sunday, February 3, 2019 @ 10:00am
Final
Wang/Vonderhaar - D3B09 (Boys Div 3) 38
Engstrom/Weinstein - D3B01 (Boys Div 3) 30
 
Sunday, February 3, 2019 @ 10:00am
Final
Segev/Brandon - D3B15 (Boys Div 3) 22
Yair/Downey - D3B04 (Boys Div 3) 59
 
Sunday, February 3, 2019 @ 9:00am
Final
Bui - D2B01 (Boys Div 2) 22
Lo - D2B07 (Boys Div 2) 38
 
Sunday, February 3, 2019 @ 9:00am
Final
Toland/Revenaugh - D3B03 (Boys Div 3) 24
Domingo/Picek - D3B10 (Boys Div 3) 25
 
Sunday, February 3, 2019 @ 9:00am
Final
Madwed/Wei - D3B06 (Boys Div 3) 53
Landt/Wood - D3B16 (Boys Div 3) 25
 
Saturday, February 2, 2019 @ 6:15pm
Final
BOKKER/DOERR - D1B05 (Boys Div 1) 45
ELFSTEN/PAPP - D1B09 (Boys Div 1) 31
 
Saturday, February 2, 2019 @ 6:15pm
Final
WSD2G01 (Girls Div 2) 23
Mulkey - D2G02 (Girls Div 2) 33
 
Saturday, February 2, 2019 @ 5:00pm
Final
    FDH1G06 35
Boccio - D1G01 (Girls Div 1) 16
 
Saturday, February 2, 2019 @ 5:00pm
Final
BARNETT/DAWSON - D1B08 (Boys Div 1) 45
C WONG/QUO - D1B02 (Boys Div 1) 42
 
Saturday, February 2, 2019 @ 3:45pm
Final
SQD2G02 (Girls Div 2) 33
Pizano-D2G03 (Girls Div 2) 41
 
Saturday, February 2, 2019 @ 3:45pm
Final
MARTIN/TSOI - D1B06 (Boys Div 1) 49
J WONG/DOMINGO - D1B01 (Boys Div 1) 58
 
Saturday, February 2, 2019 @ 2:30pm
Final
Bokker - D2G01 (Girls Div 2) 20
SQD2G01 (Girls Div 2) 43
 
Saturday, February 2, 2019 @ 2:30pm
Final
STOCK/CHANG - D1B04 (Boys Div 1) 37
BROWN/JELKS - D1B03 (Boys Div 1) 26
 
Saturday, February 2, 2019 @ 2:30pm
Final
Frisbee/Qureshi - D3B05 (Boys Div 3) 40
Palmer/Walker - D3B13 (Boys Div 3) 48
 
Saturday, February 2, 2019 @ 1:15pm
Final
Fung/Reiss - D3B08 (Boys Div 3) 51
Berghout/Varma - D3B14 (Boys Div 3) 17
 
Saturday, February 2, 2019 @ 1:15pm
Final
Elman - D2B02 (Boys Div 2) 43
Ronen - D2B08 (Boys Div 2) 19
 
Sunday, January 27, 2019 @ 6:30pm
Final
C WONG/QUO - D1B02 (Boys Div 1) 35
ELFSTEN/PAPP - D1B09 (Boys Div 1) 36
 
Sunday, January 27, 2019 @ 5:15pm
Final
MARTIN/TSOI - D1B06 (Boys Div 1) 37
STOCK/CHANG - D1B04 (Boys Div 1) 28
 
Sunday, January 27, 2019 @ 5:00pm
Final
SQD2G02 (Girls Div 2) 40
Mulkey - D2G02 (Girls Div 2) 36
 
Sunday, January 27, 2019 @ 5:00pm
Final
Bokker - D2G01 (Girls Div 2) 31
FHD2G03 (Girls Div 2) 34
 
Sunday, January 27, 2019 @ 4:00pm
Final
KITCH/SMITH - D1B07 (Boys Div 1) 58
BROWN/JELKS - D1B03 (Boys Div 1) 64
 
Sunday, January 27, 2019 @ 3:45pm
Final
RED1G01 (Girls Div 1) 44
Boccio - D1G01 (Girls Div 1) 13
 
Sunday, January 27, 2019 @ 3:30pm
Final
Engstrom/Weinstein - D3B01 (Boys Div 3) 15
Madwed/Wei - D3B06 (Boys Div 3) 26
 
Sunday, January 27, 2019 @ 2:45pm
Final
J WONG/DOMINGO - D1B01 (Boys Div 1) 42
BARNETT/DAWSON - D1B08 (Boys Div 1) 38
 
Sunday, January 27, 2019 @ 2:30pm
Final
Ward - D2B14 (Boys Div 2) 26
Wong - D2B13 (Boys Div 2) 39
 
Sunday, January 27, 2019 @ 2:30pm
Final
Tay/Blanding - D3B02 (Boys Div 3) 16
Fredericson/Houssami - D3B11 (Boys Div 3) 34
 
Sunday, January 27, 2019 @ 1:30pm
Final
KITCH/SMITH - D1B07 (Boys Div 1) 51
BOKKER/DOERR - D1B05 (Boys Div 1) 41
 
Sunday, January 27, 2019 @ 1:30pm
Final
Shah - D3G02 (Girls Div 3) 20
Miao - D3G03 (Girls Div 3) 29
 
Sunday, January 27, 2019 @ 1:15pm
Final
Koneru - D2B05 (Boys Div 2) 38
Bui - D2B01 (Boys Div 2) 42
 
Sunday, January 27, 2019 @ 12:30pm
Final
Kitch - D3G01 (Girls Div 3) 20
Tamura - D3G04 (Girls Div 3) 17
 
Sunday, January 27, 2019 @ 12:15pm
Final
Kuartei - D2B06 (Boys Div 2) 33
Lo - D2B07 (Boys Div 2) 24
 
Sunday, January 27, 2019 @ 12:00pm
Final
Palmer/Walker - D3B13 (Boys Div 3) 54
Wang/Vonderhaar - D3B09 (Boys Div 3) 30
 
Sunday, January 27, 2019 @ 11:30am
Final
Feitzinger - D2B03 (Boys Div 2) 29
Elman - D2B02 (Boys Div 2) 17
 
Sunday, January 27, 2019 @ 11:00am
Final
Gannerkote - D2B04 (Boys Div 2) 23
Resmini - D2B11 (Boys Div 2) 42
 
Sunday, January 27, 2019 @ 11:00am
Final
Domingo/Picek - D3B10 (Boys Div 3) 30
Fung/Reiss - D3B08 (Boys Div 3) 34
 
Sunday, January 27, 2019 @ 10:45am
Final
Pizano-D2G03 (Girls Div 2) 46
WSD2G01 (Girls Div 2) 28
 
Sunday, January 27, 2019 @ 10:15am
Final
Soedarmono - D2B09 (Boys Div 2) 40
Owen - D2B10 (Boys Div 2) 26
 
Sunday, January 27, 2019 @ 10:00am
Final
Yair/Downey - D3B04 (Boys Div 3) 31
Tahir/Gu - D3B12 (Boys Div 3) 36
 
Sunday, January 27, 2019 @ 10:00am
Final
Chen/Kalluri - D3B07 (Boys Div 3) 14
Frisbee/Qureshi - D3B05 (Boys Div 3) 59
 
Sunday, January 27, 2019 @ 9:00am
Final
Berghout/Varma - D3B14 (Boys Div 3) 25
Segev/Brandon - D3B15 (Boys Div 3) 30
 
Sunday, January 27, 2019 @ 9:00am
Final
Ronen - D2B08 (Boys Div 2) 19
Santana - D2B12 (Boys Div 2) 35
 
Sunday, January 27, 2019 @ 9:00am
Final
Landt/Wood - D3B16 (Boys Div 3) 48
Toland/Revenaugh - D3B03 (Boys Div 3) 31
 
Sunday, January 27, 2019 @ 8:15am
Final
Montegut - D1G02 (Girls Div 1) 12
FHD1G03 (Girls Div 1) 42
 
Sunday, January 20, 2019 @ 6:30pm
Final
BARNETT/DAWSON - D1B08 (Boys Div 1) 52
STOCK/CHANG - D1B04 (Boys Div 1) 28
 
Sunday, January 20, 2019 @ 5:15pm
Final
MARTIN/TSOI - D1B06 (Boys Div 1) 42
BROWN/JELKS - D1B03 (Boys Div 1) 46
 
Sunday, January 20, 2019 @ 5:00pm
Final
FHD2G01 (Girls Div 2) 16
Bokker - D2G01 (Girls Div 2) 38
 
Sunday, January 20, 2019 @ 4:00pm
Final
STOCK/CHANG - D1B04 (Boys Div 1) 40
ELFSTEN/PAPP - D1B09 (Boys Div 1) 48
 
Sunday, January 20, 2019 @ 3:45pm
Final
FHD1G04 (Girls Div 1) 46
Montegut - D1G02 (Girls Div 1) 23
 
Sunday, January 20, 2019 @ 3:30pm
Final
Segev/Brandon - D3B15 (Boys Div 3) 19
Domingo/Picek - D3B10 (Boys Div 3) 33
 
Sunday, January 20, 2019 @ 2:45pm
Final
J WONG/DOMINGO - D1B01 (Boys Div 1) 66
BOKKER/DOERR - D1B05 (Boys Div 1) 46
 
Sunday, January 20, 2019 @ 2:30pm
Final
Pizano-D2G03 (Girls Div 2) 43
WSD2G02 (Girls Div 2) 31
 
Sunday, January 20, 2019 @ 2:30pm
Final
Soedarmono - D2B09 (Boys Div 2) 43
Elman - D2B02 (Boys Div 2) 27
 
Sunday, January 20, 2019 @ 2:30pm
Final
Madwed/Wei - D3B06 (Boys Div 3) 33
Toland/Revenaugh - D3B03 (Boys Div 3) 31
 
Sunday, January 20, 2019 @ 1:30pm
Final
Shah - D3G02 (Girls Div 3) 0
Tamura - D3G04 (Girls Div 3) 2
 
Sunday, January 20, 2019 @ 1:30pm
Final
KITCH/SMITH - D1B07 (Boys Div 1) 31
C WONG/QUO - D1B02 (Boys Div 1) 56
 
Sunday, January 20, 2019 @ 1:15pm
Final
Lo - D2B07 (Boys Div 2) 29
Ward - D2B14 (Boys Div 2) 39
 
Sunday, January 20, 2019 @ 12:30pm
Final
Miao - D3G03 (Girls Div 3) 23
Kitch - D3G01 (Girls Div 3) 12
 
Sunday, January 20, 2019 @ 12:15pm
Final
Bui - D2B01 (Boys Div 2) 38
Kuartei - D2B06 (Boys Div 2) 37
 
Sunday, January 20, 2019 @ 12:00pm
Final
Fredericson/Houssami - D3B11 (Boys Div 3) 50
Yair/Downey - D3B04 (Boys Div 3) 34
 
Sunday, January 20, 2019 @ 12:00pm
Final
Mulkey - D2G02 (Girls Div 2) 31
FHD2G05 (Girls Div 2) 32
 
Sunday, January 20, 2019 @ 11:30am
Final
Feitzinger - D2B03 (Boys Div 2) 33
Santana - D2B12 (Boys Div 2) 32
 
Sunday, January 20, 2019 @ 11:00am
Final
Frisbee/Qureshi - D3B05 (Boys Div 3) 52
Tay/Blanding - D3B02 (Boys Div 3) 21
 
Sunday, January 20, 2019 @ 11:00am
Final
Resmini - D2B11 (Boys Div 2) 43
Ronen - D2B08 (Boys Div 2) 23
 
Sunday, January 20, 2019 @ 10:45am
Final
Boccio - D1G01 (Girls Div 1) 12
RED1G02 (Girls Div 1) 18
 
Sunday, January 20, 2019 @ 10:15am
Final
Wong - D2B13 (Boys Div 2) 61
Gannerkote - D2B04 (Boys Div 2) 25
 
Sunday, January 20, 2019 @ 10:00am
Final
Tahir/Gu - D3B12 (Boys Div 3) 34
Berghout/Varma - D3B14 (Boys Div 3) 19
 
Sunday, January 20, 2019 @ 10:00am
Final
Fung/Reiss - D3B08 (Boys Div 3) 22
Landt/Wood - D3B16 (Boys Div 3) 40
 
Sunday, January 20, 2019 @ 9:00am
Final
Wang/Vonderhaar - D3B09 (Boys Div 3) 38
Chen/Kalluri - D3B07 (Boys Div 3) 19
 
Sunday, January 20, 2019 @ 9:00am
Final
Owen - D2B10 (Boys Div 2) 51
Koneru - D2B05 (Boys Div 2) 27
 
Sunday, January 20, 2019 @ 9:00am
Final
Engstrom/Weinstein - D3B01 (Boys Div 3) 32
Palmer/Walker - D3B13 (Boys Div 3) 30
 
Sunday, January 13, 2019 @ 6:30pm
Final
ELFSTEN/PAPP - D1B09 (Boys Div 1) 42
BARNETT/DAWSON - D1B08 (Boys Div 1) 39
 
Sunday, January 13, 2019 @ 6:15pm
Final
FHD2G02 (Girls Div 2) 24
Bokker - D2G01 (Girls Div 2) 21
 
Sunday, January 13, 2019 @ 5:15pm
Final
BROWN/JELKS - D1B03 (Boys Div 1) 32
C WONG/QUO - D1B02 (Boys Div 1) 39
 
Sunday, January 13, 2019 @ 5:00pm
Final
FHD1G05 (Girls Div 1) 32
Boccio - D1G01 (Girls Div 1) 12
 
Sunday, January 13, 2019 @ 4:00pm
Final
J WONG/DOMINGO - D1B01 (Boys Div 1) 53
ELFSTEN/PAPP - D1B09 (Boys Div 1) 37
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:45pm
Final
Mulkey - D2G02 (Girls Div 2) 31
FHD2G03 (Girls Div 2) 23
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:45pm
Final
FHD2G04 (Girls Div 2) 5
Pizano-D2G03 (Girls Div 2) 49
 
Sunday, January 13, 2019 @ 3:30pm
Final
Landt/Wood - D3B16 (Boys Div 3) 40
Segev/Brandon - D3B15 (Boys Div 3) 23
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:45pm
Final
BOKKER/DOERR - D1B05 (Boys Div 1) 37
MARTIN/TSOI - D1B06 (Boys Div 1) 27
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:30pm
Final
Feitzinger - D2B03 (Boys Div 2) 45
Resmini - D2B11 (Boys Div 2) 39
 
Sunday, January 13, 2019 @ 2:30pm
Final
Tay/Blanding - D3B02 (Boys Div 3) 25
Wang/Vonderhaar - D3B09 (Boys Div 3) 32
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:30pm
Final
STOCK/CHANG - D1B04 (Boys Div 1) 47
KITCH/SMITH - D1B07 (Boys Div 1) 38
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:30pm
Final
Tamura - D3G04 (Girls Div 3) 16
Miao - D3G03 (Girls Div 3) 26
 
Sunday, January 13, 2019 @ 1:15pm
Final
Soedarmono - D2B09 (Boys Div 2) 39
Santana - D2B12 (Boys Div 2) 23
 
Sunday, January 13, 2019 @ 12:30pm
Final
Shah - D3G02 (Girls Div 3) 15
Kitch - D3G01 (Girls Div 3) 22
 
Sunday, January 13, 2019 @ 12:15pm
Final
Owen - D2B10 (Boys Div 2) 27
Bui - D2B01 (Boys Div 2) 22
 
Sunday, January 13, 2019 @ 12:00pm
Final
Domingo/Picek - D3B10 (Boys Div 3) 26
Tahir/Gu - D3B12 (Boys Div 3) 27
 
Sunday, January 13, 2019 @ 11:30am
Final
Ronen - D2B08 (Boys Div 2) 27
Wong - D2B13 (Boys Div 2) 29
 
Sunday, January 13, 2019 @ 11:00am
Final
Engstrom/Weinstein - D3B01 (Boys Div 3) 48
Chen/Kalluri - D3B07 (Boys Div 3) 30
 
Sunday, January 13, 2019 @ 11:00am
Final
Koneru - D2B05 (Boys Div 2) 27
Elman - D2B02 (Boys Div 2) 34
 
Sunday, January 13, 2019 @ 10:15am
Final
Kuartei - D2B06 (Boys Div 2) 41
Ward - D2B14 (Boys Div 2) 24
 
Sunday, January 13, 2019 @ 10:00am
Final
Palmer/Walker - D3B13 (Boys Div 3) 23
Madwed/Wei - D3B06 (Boys Div 3) 31
 
Sunday, January 13, 2019 @ 10:00am
Final
Toland/Revenaugh - D3B03 (Boys Div 3) 28
Fung/Reiss - D3B08 (Boys Div 3) 37
 
Sunday, January 13, 2019 @ 9:30am
Final
Montegut - D1G02 (Girls Div 1) 15
FHD1G02 (Girls Div 1) 36
 
Sunday, January 13, 2019 @ 9:00am
Final
Gannerkote - D2B04 (Boys Div 2) 23
Lo - D2B07 (Boys Div 2) 42
 
Sunday, January 13, 2019 @ 9:00am
Final
Frisbee/Qureshi - D3B05 (Boys Div 3) 46
Yair/Downey - D3B04 (Boys Div 3) 35
 
Sunday, January 13, 2019 @ 9:00am
Final
Fredericson/Houssami - D3B11 (Boys Div 3) 43
Berghout/Varma - D3B14 (Boys Div 3) 22
 
Sunday, January 6, 2019 @ 6:30pm
Final
STOCK/CHANG - D1B04 (Boys Div 1) 53
C WONG/QUO - D1B02 (Boys Div 1) 52
 
Sunday, January 6, 2019 @ 6:15pm
Final
WSD2G01 (Girls Div 2) 22
Bokker - D2G01 (Girls Div 2) 26
 
Sunday, January 6, 2019 @ 5:15pm
Final
BARNETT/DAWSON - D1B08 (Boys Div 1) 33
MARTIN/TSOI - D1B06 (Boys Div 1) 36
 
Sunday, January 6, 2019 @ 5:00pm
Final
FHD1G01 (Girls Div 1) 39
Boccio - D1G01 (Girls Div 1) 20
 
Sunday, January 6, 2019 @ 4:00pm
Final
C WONG/QUO - D1B02 (Boys Div 1) 39
BOKKER/DOERR - D1B05 (Boys Div 1) 36
 
Sunday, January 6, 2019 @ 3:45pm
Final
FHD2G03 (Girls Div 2) 16
Pizano-D2G03 (Girls Div 2) 37
 
Sunday, January 6, 2019 @ 3:30pm
Final
Chen/Kalluri - D3B07 (Boys Div 3) 19
Palmer/Walker - D3B13 (Boys Div 3) 62
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:45pm
Final
KITCH/SMITH - D1B07 (Boys Div 1) 47
J WONG/DOMINGO - D1B01 (Boys Div 1) 42
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:30pm
Final
Gannerkote - D2B04 (Boys Div 2) 19
Kuartei - D2B06 (Boys Div 2) 47
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:30pm
Final
Tay/Blanding - D3B02 (Boys Div 3) 24
Engstrom/Weinstein - D3B01 (Boys Div 3) 26
 
Sunday, January 6, 2019 @ 2:30pm
Final
Mulkey - D2G02 (Girls Div 2) 19
WSD2G02 (Girls Div 2) 33
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:30pm
Final
Tamura - D3G04 (Girls Div 3) 16
Kitch - D3G01 (Girls Div 3) 15
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:30pm
Final
BROWN/JELKS - D1B03 (Boys Div 1) 49
ELFSTEN/PAPP - D1B09 (Boys Div 1) 24
 
Sunday, January 6, 2019 @ 1:15pm
Final
Elman - D2B02 (Boys Div 2) 41
Owen - D2B10 (Boys Div 2) 25
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:30pm
Final
Miao - D3G03 (Girls Div 3) 31
Shah - D3G02 (Girls Div 3) 16
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:15pm
Final
Santana - D2B12 (Boys Div 2) 40
Koneru - D2B05 (Boys Div 2) 28
 
Sunday, January 6, 2019 @ 12:00pm
Final
Frisbee/Qureshi - D3B05 (Boys Div 3) 46
Berghout/Varma - D3B14 (Boys Div 3) 29
 
Sunday, January 6, 2019 @ 11:30am
Final
Resmini - D2B11 (Boys Div 2) 28
Soedarmono - D2B09 (Boys Div 2) 35
 
Sunday, January 6, 2019 @ 11:00am
Final
Ward - D2B14 (Boys Div 2) 18
Bui - D2B01 (Boys Div 2) 21
 
Sunday, January 6, 2019 @ 11:00am
Final
Wang/Vonderhaar - D3B09 (Boys Div 3) 24
Yair/Downey - D3B04 (Boys Div 3) 25
 
Sunday, January 6, 2019 @ 10:15am
Final
Ronen - D2B08 (Boys Div 2) 34
Lo - D2B07 (Boys Div 2) 24
 
Sunday, January 6, 2019 @ 10:00am
Final
Fredericson/Houssami - D3B11 (Boys Div 3) 42
Domingo/Picek - D3B10 (Boys Div 3) 21
 
Sunday, January 6, 2019 @ 10:00am
Final
Tahir/Gu - D3B12 (Boys Div 3) 21
Landt/Wood - D3B16 (Boys Div 3) 26
 
Sunday, January 6, 2019 @ 9:00am
Final
Segev/Brandon - D3B15 (Boys Div 3) 23
Toland/Revenaugh - D3B03 (Boys Div 3) 17
 
Sunday, January 6, 2019 @ 9:00am
Final
Madwed/Wei - D3B06 (Boys Div 3) 18
Fung/Reiss - D3B08 (Boys Div 3) 40
 
Sunday, January 6, 2019 @ 9:00am
Final
Wong - D2B13 (Boys Div 2) 24
Feitzinger - D2B03 (Boys Div 2) 38
 
Sunday, January 6, 2019 @ 8:15am
Final
Montegut - D1G02 (Girls Div 1) 7
FHD1G06 (Girls Div 1) 32
 
Sunday, December 16, 2018 @ 6:30pm
Final
BARNETT/DAWSON - D1B08 (Boys Div 1) 38
BROWN/JELKS - D1B03 (Boys Div 1) 41
 
Sunday, December 16, 2018 @ 5:15pm
Final
MARTIN/TSOI - D1B06 (Boys Div 1) 43
KITCH/SMITH - D1B07 (Boys Div 1) 36
 
Sunday, December 16, 2018 @ 5:00pm
Final
FHD2G01 (Girls Div 2) 25
Mulkey - D2G02 (Girls Div 2) 38
 
Sunday, December 16, 2018 @ 4:00pm
Final
C WONG/QUO - D1B02 (Boys Div 1) 28
J WONG/DOMINGO - D1B01 (Boys Div 1) 51
 
Sunday, December 16, 2018 @ 3:45pm
Final
SQD1G01 (Girls Div 1) 44
Montegut - D1G02 (Girls Div 1) 24
 
Sunday, December 16, 2018 @ 3:30pm
Final
Berghout/Varma - D3B14 (Boys Div 3) 19
Wang/Vonderhaar - D3B09 (Boys Div 3) 36
 
Sunday, December 16, 2018 @ 2:45pm
Final
STOCK/CHANG - D1B04 (Boys Div 1) 31
BOKKER/DOERR - D1B05 (Boys Div 1) 33
 
Sunday, December 16, 2018 @ 2:30pm
Final
Santana - D2B12 (Boys Div 2) 50
Owen - D2B10 (Boys Div 2) 38
 
Sunday, December 16, 2018 @ 2:30pm
Final
Pizano-D2G03 (Girls Div 2) 53
FHD2G02 (Girls Div 2) 10
 
Sunday, December 16, 2018 @ 2:30pm
Final
Engstrom/Weinstein - D3B01 (Boys Div 3) 28
Yair/Downey - D3B04 (Boys Div 3) 30
 
Sunday, December 16, 2018 @ 1:30pm
Final
Tamura - D3G04 (Girls Div 3) 12
Shah - D3G02 (Girls Div 3) 14
 
Sunday, December 16, 2018 @ 1:30pm
Final
J WONG/DOMINGO - D1B01 (Boys Div 1) 35
ELFSTEN/PAPP - D1B09 (Boys Div 1) 25
 
Sunday, December 16, 2018 @ 1:15pm
Final
Kuartei - D2B06 (Boys Div 2) 38
Ronen - D2B08 (Boys Div 2) 22
 
Sunday, December 16, 2018 @ 12:30pm
Final
Kitch - D3G01 (Girls Div 3) 18
Miao - D3G03 (Girls Div 3) 21
 
Sunday, December 16, 2018 @ 12:15pm
Final
Ward - D2B14 (Boys Div 2) 27
Gannerkote - D2B04 (Boys Div 2) 17
 
Sunday, December 16, 2018 @ 12:00pm
Final
Fung/Reiss - D3B08 (Boys Div 3) 39
Segev/Brandon - D3B15 (Boys Div 3) 21
 
Sunday, December 16, 2018 @ 11:30am
Final
Koneru - D2B05 (Boys Div 2) 12
Resmini - D2B11 (Boys Div 2) 38
 
Sunday, December 16, 2018 @ 11:00am
Final
Landt/Wood - D3B16 (Boys Div 3) 27
Fredericson/Houssami - D3B11 (Boys Div 3) 42
 
Sunday, December 16, 2018 @ 11:00am
Final
Lo - D2B07 (Boys Div 2) 24
Feitzinger - D2B03 (Boys Div 2) 29
 
Sunday, December 16, 2018 @ 10:45am
Final
Bokker - D2G01 (Girls Div 2) 13
WSD2G02 (Girls Div 2) 31
 
Sunday, December 16, 2018 @ 10:15am
Final
Soedarmono - D2B09 (Boys Div 2) 30
Wong - D2B13 (Boys Div 2) 32
 
Sunday, December 16, 2018 @ 10:00am
Final
Toland/Revenaugh - D3B03 (Boys Div 3) 24
Tahir/Gu - D3B12 (Boys Div 3) 18
 
Sunday, December 16, 2018 @ 10:00am
Final
Domingo/Picek - D3B10 (Boys Div 3) 36
Frisbee/Qureshi - D3B05 (Boys Div 3) 38
 
Sunday, December 16, 2018 @ 9:30am
Final
Boccio - D1G01 (Girls Div 1) 24
WSD1G01 (Girls Div 1) 17
 
Sunday, December 16, 2018 @ 9:00am
Final
Elman - D2B02 (Boys Div 2) 42
Bui - D2B01 (Boys Div 2) 15
 
Sunday, December 16, 2018 @ 9:00am
Final
Chen/Kalluri - D3B07 (Boys Div 3) 25
Madwed/Wei - D3B06 (Boys Div 3) 39
 
Sunday, December 16, 2018 @ 9:00am
Final
Palmer/Walker - D3B13 (Boys Div 3) 30
Tay/Blanding - D3B02 (Boys Div 3) 24
 
Sunday, December 9, 2018 @ 6:30pm
Final
BOKKER/DOERR - D1B05 (Boys Div 1) 33
BROWN/JELKS - D1B03 (Boys Div 1) 37
 
Sunday, December 9, 2018 @ 6:15pm
Final
Bokker - D2G01 (Girls Div 2) 29
Pizano-D2G03 (Girls Div 2) 43
 
Sunday, December 9, 2018 @ 5:15pm
Final
STOCK/CHANG - D1B04 (Boys Div 1) 27
J WONG/DOMINGO - D1B01 (Boys Div 1) 46
 
Sunday, December 9, 2018 @ 5:00pm
Final
WSD1G01 (Girls Div 1) 37
Montegut - D1G02 (Girls Div 1) 22
 
Sunday, December 9, 2018 @ 5:00pm
Final
Boccio - D1G01 (Girls Div 1) 20
SQD1G01 (Girls Div 1) 47
 
Sunday, December 9, 2018 @ 4:00pm
Final
C WONG/QUO - D1B02 (Boys Div 1) 48
BARNETT/DAWSON - D1B08 (Boys Div 1) 50
 
Sunday, December 9, 2018 @ 3:45pm
Final
FHD2G02 (Girls Div 2) 28
Mulkey - D2G02 (Girls Div 2) 53
 
Sunday, December 9, 2018 @ 3:30pm
Final
Madwed/Wei - D3B06 (Boys Div 3) 56
Segev/Brandon - D3B15 (Boys Div 3) 13
 
Sunday, December 9, 2018 @ 2:45pm
Final
ELFSTEN/PAPP - D1B09 (Boys Div 1) 50
MARTIN/TSOI - D1B06 (Boys Div 1) 51
 
Sunday, December 9, 2018 @ 2:30pm
Final
Resmini - D2B11 (Boys Div 2) 16
Owen - D2B10 (Boys Div 2) 34
 
Sunday, December 9, 2018 @ 2:30pm
Final
Tahir/Gu - D3B12 (Boys Div 3) 16
Fung/Reiss - D3B08 (Boys Div 3) 24
 
Sunday, December 9, 2018 @ 1:30pm
Final
Miao - D3G03 (Girls Div 3) 20
Tamura - D3G04 (Girls Div 3) 11
 
Sunday, December 9, 2018 @ 1:30pm
Final
BARNETT/DAWSON - D1B08 (Boys Div 1) 54
KITCH/SMITH - D1B07 (Boys Div 1) 44
 
Sunday, December 9, 2018 @ 1:15pm
Final
Lo - D2B07 (Boys Div 2) 19
Soedarmono - D2B09 (Boys Div 2) 43
 
Sunday, December 9, 2018 @ 12:30pm
Final
Kitch - D3G01 (Girls Div 3) 22
Shah - D3G02 (Girls Div 3) 10
 
Sunday, December 9, 2018 @ 12:15pm
Final
Bui - D2B01 (Boys Div 2) 15
Gannerkote - D2B04 (Boys Div 2) 22
 
Sunday, December 9, 2018 @ 12:00pm
Final
Frisbee/Qureshi - D3B05 (Boys Div 3) 40
Landt/Wood - D3B16 (Boys Div 3) 51
 
Sunday, December 9, 2018 @ 11:30am
Final
Santana - D2B12 (Boys Div 2) 34
Elman - D2B02 (Boys Div 2) 42
 
Sunday, December 9, 2018 @ 11:00am
Final
Feitzinger - D2B03 (Boys Div 2) 41
Kuartei - D2B06 (Boys Div 2) 45
 
Sunday, December 9, 2018 @ 11:00am
Final
Fredericson/Houssami - D3B11 (Boys Div 3) 42
Toland/Revenaugh - D3B03 (Boys Div 3) 22
 
Sunday, December 9, 2018 @ 10:15am
Final
Ronen - D2B08 (Boys Div 2) 32
Ward - D2B14 (Boys Div 2) 33
 
Sunday, December 9, 2018 @ 10:00am
Final
Chen/Kalluri - D3B07 (Boys Div 3) 25
Tay/Blanding - D3B02 (Boys Div 3) 37
 
Sunday, December 9, 2018 @ 10:00am
Final
Berghout/Varma - D3B14 (Boys Div 3) 17
Engstrom/Weinstein - D3B01 (Boys Div 3) 49
 
Sunday, December 9, 2018 @ 9:00am
Final
Wang/Vonderhaar - D3B09 (Boys Div 3) 32
Domingo/Picek - D3B10 (Boys Div 3) 27
 
Sunday, December 9, 2018 @ 9:00am
Final
Wong - D2B13 (Boys Div 2) 35
Koneru - D2B05 (Boys Div 2) 8
 
Sunday, December 9, 2018 @ 9:00am
Final
Yair/Downey - D3B04 (Boys Div 3) 36
Palmer/Walker - D3B13 (Boys Div 3) 50
 
Sunday, December 2, 2018 @ 6:30pm
Final
C WONG/QUO - D1B02 (Boys Div 1) 53
MARTIN/TSOI - D1B06 (Boys Div 1) 52
 
Sunday, December 2, 2018 @ 5:15pm
Final
ELFSTEN/PAPP - D1B09 (Boys Div 1) 38
KITCH/SMITH - D1B07 (Boys Div 1) 33
 
Sunday, December 2, 2018 @ 5:00pm
Final
Mulkey - D2G02 (Girls Div 2) 20
Bokker - D2G01 (Girls Div 2) 22
 
Sunday, December 2, 2018 @ 4:00pm
Final
BROWN/JELKS - D1B03 (Boys Div 1) 51
J WONG/DOMINGO - D1B01 (Boys Div 1) 57
 
Sunday, December 2, 2018 @ 3:45pm
Final
Montegut - D1G02 (Girls Div 1) 32
Boccio - D1G01 (Girls Div 1) 17
 
Sunday, December 2, 2018 @ 3:30pm
Final
Frisbee/Qureshi - D3B05 (Boys Div 3) 44
Toland/Revenaugh - D3B03 (Boys Div 3) 33
 
Sunday, December 2, 2018 @ 2:45pm
Final
BOKKER/DOERR - D1B05 (Boys Div 1) 26
BARNETT/DAWSON - D1B08 (Boys Div 1) 47
 
Sunday, December 2, 2018 @ 2:30pm
Final
Chen/Kalluri - D3B07 (Boys Div 3) 19
Yair/Downey - D3B04 (Boys Div 3) 32
 
Sunday, December 2, 2018 @ 2:30pm
Final
Owen - D2B10 (Boys Div 2) 13
Wong - D2B13 (Boys Div 2) 37
 
Sunday, December 2, 2018 @ 1:30pm
Final
Tamura - D3G04 (Girls Div 3) 4
Kitch - D3G01 (Girls Div 3) 12
 
Sunday, December 2, 2018 @ 1:30pm
Final
BROWN/JELKS - D1B03 (Boys Div 1) 44
STOCK/CHANG - D1B04 (Boys Div 1) 34
 
Sunday, December 2, 2018 @ 1:15pm
Final
Gannerkote - D2B04 (Boys Div 2) 26
Ronen - D2B08 (Boys Div 2) 37
 
Sunday, December 2, 2018 @ 12:30pm
Final
Shah - D3G02 (Girls Div 3) 12
Miao - D3G03 (Girls Div 3) 31
 
Sunday, December 2, 2018 @ 12:15pm
Final
Elman - D2B02 (Boys Div 2) 0
Resmini - D2B11 (Boys Div 2) 2
 
Sunday, December 2, 2018 @ 12:00pm
Final
Madwed/Wei - D3B06 (Boys Div 3) 46
Tay/Blanding - D3B02 (Boys Div 3) 24
 
Sunday, December 2, 2018 @ 11:30am
Final
Ward - D2B14 (Boys Div 2) 30
Feitzinger - D2B03 (Boys Div 2) 42
 
Sunday, December 2, 2018 @ 11:00am
Final
Lo - D2B07 (Boys Div 2) 48
Koneru - D2B05 (Boys Div 2) 13
 
Sunday, December 2, 2018 @ 11:00am
Final
Palmer/Walker - D3B13 (Boys Div 3) 41
Berghout/Varma - D3B14 (Boys Div 3) 29
 
Sunday, December 2, 2018 @ 10:45am
Final
Pizano-D2G03 (Girls Div 2) 33
RED2G01 (Girls Div 2) 6
 
Sunday, December 2, 2018 @ 10:15am
Final
Bui - D2B01 (Boys Div 2) 29
Santana - D2B12 (Boys Div 2) 31
 
Sunday, December 2, 2018 @ 10:00am
Final
Landt/Wood - D3B16 (Boys Div 3) 31
Wang/Vonderhaar - D3B09 (Boys Div 3) 26
 
Sunday, December 2, 2018 @ 10:00am
Final
Fung/Reiss - D3B08 (Boys Div 3) 25
Fredericson/Houssami - D3B11 (Boys Div 3) 39
 
Sunday, December 2, 2018 @ 9:00am
Final
Segev/Brandon - D3B15 (Boys Div 3) 29
Tahir/Gu - D3B12 (Boys Div 3) 31
 
Sunday, December 2, 2018 @ 9:00am
Final
Domingo/Picek - D3B10 (Boys Div 3) 27
Engstrom/Weinstein - D3B01 (Boys Div 3) 23
 
Sunday, December 2, 2018 @ 9:00am
Final
Kuartei - D2B06 (Boys Div 2) 44
Soedarmono - D2B09 (Boys Div 2) 29